ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
ExeNet - Najveći internet provajder u Nišu
  Web dizajn studio | Marketing | Poznate nišlije | Javni prevoz u Nišu | Gradske kamere |
AirSrbija - Online kupovina avio karata

SP u rukometu za žene - Srbija 2013

serbia2013

Grupe, satnice i rezultati

Pogledajte raspored predstojećih utakmica, rezultate odigranih utakmica, tabele, parove i poredak ekipa kao i ostale zanimljivosti vezane za Svetsko prvenstvo u rukometu za žene - SRBIJA 2013.

Ulaznice za Prvenstvo sveta za rukometašice su u prodaji od 05. septembra 2013. godine. Cene kompleta za mečeve u hali Čair kreću se od 1.500 do 12.000 dinara.

Svetsko prvenstvo u rukometu 2013 za žene se odigrava u Srbiji od 06. do 22. decembra 2013. godine. Srbija je u januaru 2012. godine bila domaćin Evropskog prvenstva za muškarce, na kojem je osvojila srebrnu medalju pošto je u finalu poražena od Danske.

Programom Svetskog prvenstva u rukometu za žene predviđeno je da se takmičenja po grupama održi na četiri lokacije, odnosno u gradovima Beograd, Novi Sad, Zrenjanin i Niš, dok će se finalne utakmice igrati u Beogradu i Novom Sadu.

Smeštaj (prenoćište) u Nišu za vreme trajanja Svetskog prvenstva u rukometu za žene 2013 pogledajte na stranici Hoteli i hosteli u Nišu.
Komplete ulaznica po grupama, kao i dnevne ulaznice možete kupiti na ovom linku

Grupa A
Datum - Vreme Lokacija     Rezultat    
07.12.'13 (14:45) Beograd Crna Gora Crna Gora 24 - 22 Južna Koreja Južna Koreja
07.12.'13 (17:00)
Beograd Francuska Francuska 31 - 13 Kongo Kongo
07.12.'13 (19:15) Beograd Holadnija Holandija 44 - 21 Dominkanska R Dominkanska Republika
08.12.'13 (16:00) Beograd Južna Koreja Južna Koreja 29 - 26 Holandija Holadnija
08.12.'13 (18:15) Beograd Kongo Kongo 9 - 35 Crna Gora Crna Gora
08.12.'13 (20:30) Beograd Dominkanska Republika Dominkanska R 10 - 27 Francuska Francuska
10.12.'13 (16:00) Beograd Južna Koreja Južna Koreja 34 - 20 Kongo Kongo
10.12.'13 (18:15) Beograd Crna Gora Crna Gora 33 - 19 Dominkanska R Dominkanska Republika
10.12.'13 (20:30) Beograd Holadnija Holandija 19 - 23 Francuska Francuska
11.12.'13 (16:00) Beograd Dominkanska Republika Dominkanska R 20 - 51
Južna Koreja Južna Koreja
11.12.'13 (18:15) Beograd Holadnija Holandija 33 - 21 Kongo Kongo
11.12.'13 (20:30) Beograd Francuska Francuska 17 - 16 Crna Gora Crna Gora
13.12.'13 (16:15) Beograd Kongo Kongo 23 - 22 Dominkanska R Dominkanska Republika
13.12.'13 (18:30) Beograd Francuska Francuska 27 - 22 Južna Koreja Južna Koreja
13.12.'13 (20:45) Beograd Crna Gora Crna Gora 27 - 25 Holandija Holadnija
  W D L GF GA GD P
Francuska Francuska 5 0 0 125 80 45 10
Crna Gora Crna Gora 4 0 1 135 92 43 8
Južna Koreja Južna Koreja 3 0 2 158 117 41 6
Holadnija Holandija 2 0 3 147 121 26 4
Kongo Kongo 1 0 4 86 155 -69 2
Dominkanska Republika Dominkanska Republika 0 0 5 92 178 -86 0

Grupa B
Datum - Vreme Lokacija     Rezultat    
06.12.'13 (18:00) Niš Srbija Srbija 28 - 26 Japan Japan
07.12.'13 (18:00)
Niš Brazil Brazil 36 - 20 Alžir Alžir
07.12.'13 (20:15) Niš Danska Danska 44 - 21 Kina Kina
08.12.'13 (15:45) Niš Kina Kina 21 - 34 Brazil Brazil
08.12.'13 (18:00) Niš Alžir Alžir 14 - 34 Srbija Srbija
08.12.'13 (20:15) Niš Japan Japan 25 - 29 Danska Danska
10.12.'13 (15:45) Niš Kina Kina 27 - 23 Japan Japan
10.12.'13 (18:00) Niš Brazil Brazil 25 - 23 Srbija Srbija
10.12.'13 (20:15) Niš Danska Danska 38 - 20 Alžir Alžir
11.12.'13 (15:45) Niš Brazil Brazil 24 - 20 Japan Japan
11.12.'13 (18:00) Niš Alžir Alžir 25 - 27 Kina Kina
11.12.'13 (20:15) Niš Srbija Srbija 23 - 22 Danska Danska
13.12.'13 (15:45) Niš Japan Japan 32 - 23 Alžir Alžir
13.12.'13 (18:00) Niš Srbija Srbija 32 - 18 Kina Kina
13.12.'13 (20:15) Niš Danska Danska 18 - 23 Brazil Brazil
  W D L GF GA GD P
Brazil Brazil 5 0 0 142 102 40 10
Srbija Srbija 4 0 1 140 105 35 8
Danska Danska 3 0 2 151 112 39 6
Japan Japan 2 0 3 136 131 5 4
Kina Kina 1 0 4 114 168 -54 2
Alžir Alžir 0 0 5 102 167 -65 0

Grupa C
Datum - Vreme Lokacija     Rezultat    
07.12.'13 (15:45) Zrenjanin Angola Angola 33 - 23 Argentina Argentina
07.12.'13 (18:00) Zrenjanin Poljska Poljska 40 - 6 Paragvaj Paragvaj
07.12.'13 (20:15) Zrenjanin Norveška Norveška 22 - 20 Španija Španija
09.12.'13 (15:45) Zrenjanin Paragvaj Paragvaj 12 - 37 Angola Angola
09.12.'13 (18:00) Zrenjanin Španija Španija 26 - 20 Poljska Poljska
09.12.'13 (20:15) Zrenjanin Argentina Argentina 18 - 37 Norveška Norveška
10.12.'13 (15:45) Zrenjanin Poljska Poljska 32 - 23 Angola Angola
10.12.'13 (18:00) Zrenjanin Španija Španija 25 - 19 Argentina Argentina
10.12.'13 (20:15) Zrenjanin Norveška Norveška 34 - 13 Paragvaj Paragvaj
12.12.'13 (15:45) Zrenjanin Paragvaj Paragvaj 9 - 29 Španija Španija
12.12.'13 (18:00) Zrenjanin Poljska Poljska 31 - 17 Argentina Argentina
12.12.'13 (20:15) Zrenjanin Angola Angola 21 - 26 Norveška Norveška
13.12.'13 (15:45) Zrenjanin Argentina Argentina 25 - 15 Paragvaj Paragvaj
13.12.'13 (18:00) Zrenjanin Angola Angola 21 - 30 Španija Španija
13.12.'13 (20:15) Zrenjanin Norveška Norveška 23 - 18 Poljska Poljska
  W D L GF GA GD P
Norveška Norveška 5 0 0 142 90 52 10
Španija Španija 4 0 1 130 91 39 8
Poljska Poljska 3 0 2 141 95 46 6
Angola Angola 2 0 3 135 123 12 4
Argentina Argentina 1 0 4 102 141 -39 2
Paragvaj Paragvaj 0 0 5 55 165 -110 0

Grupa D
Datum - Vreme Lokacija     Rezultat    
07.12.'13 (14:45) Novi Sad Mađarska Mađarska 35 - 27 Češka Češka
07.12.'13 (17:00) Novi Sad Nemačka Nemačka 36 - 15 Australija Australija
07.12.'13 (19:15) Novi Sad Rumunija Rumunija 27 - 17 Tunis Tunis
09.12.'13 (14:45) Novi Sad Tunis Tunis 24 - 26 Mađarska Mađarska
09.12.'13 (17:00) Novi Sad Češka Češka 32 - 37 Nemačka Nemačka
09.12.'13 (19:15) Novi Sad Australija Australija 18 - 32 Rumunija Rumunija
10.12.'13 (14:45) Novi Sad Češka Češka 28 - 24 Tunis Tunis
10.12.'13 (17:00) Novi Sad Nemačka Nemačka 26 - 23 Rumunija Rumunija
10.12.'13 (19:15) Novi Sad Mađarska Mađarska 39 - 15 Australija Australija
12.12.'13 (14:45) Novi Sad Australija Australija 10 - 34 Češka Češka
12.12.'13 (17:00) Novi Sad Nemačka Nemačka 26 - 20 Tunis Tunis
12.12.'13 (19:15) Novi Sad Rumunija Rumunija 21 - 17 Mađarska Mađarska
13.12.'13 (14:45) Novi Sad Tunis Tunis 24 - 15 Australija Australija
13.12.'13 (17:00) Novi Sad Mađarska Mađarska 26 - 27 Nemačka Nemačka
13.12.'13 (19:15) Novi Sad Rumunija Rumunija 29 - 23 Češka Češka
  W D L GF GA GD P
Nemačka Nemačka 5 0 0 152 116 36 10
Rumunija Rumunija 4 0 1 132 96 36 8
Mađarska Mađarska 3 0 2 143 114 29 6
Češka Češka 2 0 3 144 135 9 4
Tunis Tunis 1 0 4 109 122 -13 2
Australija Australija 0 0 5 68 165 -97 0

PRESIDENT'S CUP
Datum - Vreme Lokacija     Rezultat    
15.12.'13 (13:15) Niš Dominkanska Republika Dominkanska R 24 - 29 Alžir Alžir
15.12.'13 (15:30) Niš Paragvaj Paragvaj 23 - 21 Australija Australija
15.12.'13 (17:45) Niš Kongo Kongo 22 - 23 Kina Kina
15.12.'13 (20:00) Niš Argentina Argentina 21 - 27 Tunis Tunis
             
16.12.'13 (13:15) Niš Dominkanska Republika Dominkanska R 27 - 26 Australija Australija
16.12.'13 (15:30) Niš Alžir Alžir 19 - 29 Paragvaj Paragvaj
16.12.'13 (17:45) Niš Kongo Kongo 19 - 31 Argentina Argentina
16.12.'13 (20:00) Niš Kina Kina 23 - 28 Tunis Tunis


Osmina finala
  Datum Lokacija     Rezultat    
EF3 15.12.'13 Beograd Danska Danska 22-21 Crna Gora Crna Gora
EF6 15.12.'13 Beograd Francuska Francuska 27-19 Japan Japan
EF4 15.12.'13 Novi Sad Nemačka Nemačka 29-21 Angola Angola
EF5 15.12.'13 Novi Sad Poljska Poljska 31-29 Rumunija Rumunija
               
EF1 16.12.'13 Beograd Brazil Brazil 29-23 Holandija Holadnija
EF7 16.12.'13 Beograd Južna Koreja Južna Koreja 27-28 Srbija Srbija
EF2 16.12.'13 Novi Sad Mađarska Mađarska 28-21 Španija Španija
EF8 16.12.'13 Novi Sad Norveška Norveška 31-21 Češka Češka

Četvrtfinale
  Datum Lokacija     Rezultat    
QF1 18.12.'13 Beograd Brazil Brazil 33 - 31 Mađarska Mađarska
QF4 18.12.'13 Beograd Srbija Srbija 28 - 25 Norveška Norveška
QF3 18.12.'13 Novi Sad Poljska Poljska 22 - 21 Francuska Francuska
QF2 18.12.'13 Novi Sad Danska Danska 31 - 28 Nemačka Nemačka

Polufinale
  Datum Vreme     Rezultat    
SF1 20.12.'13 20:45 Brazil Brazil 27 - 21 Danska Danska
SF2 20.12.'13 18:00 Poljska Poljska 18 - 24 Srbija Srbija

Finale
  Datum Vreme     Rezultat    
3/4 22.12.'13 14:30 Danska Danska 30 - 26
Poljska Poljska
Final 22.12.'13 17:15 Brazil Brazil 22 - 20 Srbija Srbija
Ostali čitaju i...
povezani tekstovi
15. Međunarodni sajam turizma
15. Međunarodni sajam turizma i aktivnog odmora ’’TOURISM, ADVENTURE & NATURE 2014.’’ o
povezani tekstovi
SP u rukometu za žene - Srbija 2013
Grupe, satnice i rezultati Pogledajte raspored predstojećih utakmica, rezultate odigranih utakmi
povezani tekstovi
V Sajam automobila, motora i prateće opreme
Peti sajam automobila, motora i prateće opreme "AUTO MOTO FEST" u Nišu u organizaciji City Marketi
povezani tekstovi
Svetsko prvenstvo za rukometašice u Nišu
U Grupi B Svetskog prvenstva za rukometašice u hali Čair u Nišu igraće Srbija, Danska, Brazil, K
povezani tekstovi
Severina u Nišu
Posle spektakularnih koncerta u Beogradu i Skoplju, Severina Vučković održaće koncert u Nišu, u
Podeli...
Dodaj komentar